Street Fighter 6 – Akuma ظاهر می شود


جدیدترین شخصیت قابل بازی Capcom مبارز خیابانی 6 منتشر شده است و آکوما شخصیت های DLC سال اول را تکمیل می کند. Master of Satsui no Hado دارای یک داستان آرکید منحصر به فرد، گزینه های سفارشی سازی و آزمایش های ترکیبی است، اما این همه ماجرا نیست. تریلر زیر را تماشا کنید تا تقریباً همه چیزهایی را که ارائه می دهد ببینید.

طبق سنت سایر شخصیت های DLC، آکوما به عنوان استاد تور جهانی ظاهر می شود. بازیکنان می توانند شاگردان آکوما شوند، آکوما را به چالش بکشند و استفاده از Satsuin Hado را یاد بگیرند. شما همچنین می توانید با آکوما افسانه ای که فوق العاده فتوژنیک هستند عکس بگیرید. همچنین یک رویداد Battle Hub با زمان محدود وجود خواهد داشت که در آن چندین بازیکن می توانند با هم همکاری کنند تا Hadoukens را در غول آکوما آزاد کنند.

ورود Akuma همچنین شامل بسته لباس سوم بازی، تغییرات تعادل، و گزینه استفاده از آهنگ های کلاسیک بازی های قدیمی است. مبارز خیابانی بازی به تدریج آپدیت خواهد شد. جزئیات مربوط به تنظیمات جنگنده به زودی اعلام خواهد شد، پس با ما همراه باشید.

مبارز خیابانی 6 موجود بر روی Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC. جزئیات دیگری فاش نشد، اما کپکام تایید کرد که محتوای سال دوم در حال توسعه است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید