Street Fighter 6_05

کشتی گیر Thea Trinidad به تیم تفسیری “Street Fighter 6” می پیوندد


Capcom چندین نسخه اصلی را آماده کرده است و چند ماه آینده بسیار بزرگ است.مبارز خیابانی 6البته یکی از بزرگترین هاجزئیات جدید در مورد جنگنده مورد انتظار طی چند هفته گذشته همچنان ظاهر شده است و کپکام همچنان به انتشار اطلاعات ادامه می دهد زیرا همچنان به ایجاد تبلیغات در انتظار عرضه آن در ماه های آینده ادامه می دهد.

ناشر ژاپنی همچنین از اضافه شدن کشتی‌گیر حرفه‌ای Thea Trinidad که با نام ستاره WWE Zelina Vega نیز شناخته می‌شود، خبر داد.مبارز خیابانی 6فهرستی از نظرات زمان واقعی در بازی. او یکی از چندین مفسر برجسته انجمن بازی های مبارزه ای می شود که به عنوان مفسران درون بازی ظاهر می شوند تا از ارائه مسابقات زنده تقلید کنند.

“من از کودکی یک گیمر مشتاق بودم،مبارز خیابانیترینیداد گفت. من هنوز بازی حماسی خود را با برادرم به یاد دارم و همیشه او را با شخصیت مورد علاقه‌ام، وگا شکست دادم. از اینکه این فرصت به من داده شد، افتخار و سپاسگزارم.

اخیراً تصاویر جدیدی از گیم پلی بازی نیز منتشر شده استمبارز خیابانی 6ویدیوهای اخیر مسابقات توسعه دهندگان را بین Mariso و Manon، Dee Jay و Dhalsim، و Blanka و JP نشان می‌دهد.

مبارز خیابانی 6در 2 ژوئن برای PS5، PS4، Xbox Series X/S و PC عرضه می شود.نویسنده: Shubhankar Parijat