Street Fighter 6 – AKI Character Guide جزئیات سبک بازی با محوریت سم


Capcom دومین جنگنده DLC را منتشر کرد. مبارز خیابانی 6، آکی، هفته آینده. ما برخی از ترکیب‌های ترکیبی او را دیده‌ایم، اما یک ویدیوی راهنمای شخصیت جدید (که در بازی نیز ظاهر می‌شود) منتشر شده است که اطلاعات دقیق‌تری را ارائه می‌دهد. آن را در زیر بررسی کنید.

AKI از Snake Fist Kung Fu استفاده می کند و به طور نامنظم حرکت می کند و ردیابی آن را دشوار می کند. Poison کارت ویزیت اصلی اوست، زیرا دشمنان هنگام مسموم شدن به آرامی نیروی زندگی خود را از دست می دهند. این اثر به مرور زمان ناپدید می شود، اما می توان با حمله به AKI نیز آن را لغو کرد. البته، دومی همچنین می تواند سم را با Toxic Blossom منفجر کند تا آسیب بیشتری وارد کند و منجر به حملات بعدی شود.

توانایی‌های ارزشمندتر عبارتند از Nightshade Pulse، پرتابه‌ای که دشمنان را مسموم می‌کند، و Nightshader Chaser، حمله‌ای با برد متوسط ​​که باعث ایجاد شکوفه سمی می‌شود. Overdrive Nightshade Pulse به شما این امکان را می دهد که چندین بار ضربه بزنید و با یک درایو راش در هنگام ضربه به حریف خود نزدیک شوید.

AKI به صورت مستقل و برای دارندگان Character Pass سال 1 در 27 سپتامبر در دسترس خواهد بود. منتظر جزئیات بیشتر در روزهای آینده باشید و Fighting Pass او را اینجا ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *