Street Fighter 2: Special Champion Edition، Kid’s Chameleon و موارد دیگر به Nintendo Switch آنلاین اضافه شد


عناوین جدید سگا جنسیس با Nintendo Switch Online + Expansion Pack در دسترس هستند.مشترکین می توانند بازی کنند Street Fighter 2′: Special Champion Edition، Kid Chameleon، Pulseman و متزلزل نینتندو سوییچ امروز تریلر زیر را ببینید تا ببینید چه شکلی هستند.

Street Fighter 2: قهرمان ویژه نسخه نسخه بهبود یافته است مبارز خیابانی 2 اضافه کردن حالت قهرمان جدید و حالت هایپر. همچنین مسابقات آینه ای، 11 تنظیمات سرعت، نبردهای گروهی وجود دارد و می توانید به عنوان M. Bison، Balrog، Sagat و Vega بازی کنید.

بچه آفتاب پرست یک عنوان اکشن اسکرول جانبی است که در آن بازیکنان 9 کلاه ایمنی مختلف دارند که هر کدام دارای قدرت های خاصی هستند. بیش از 100 سطح از چالش های پلتفرمینگ را ارائه می دهد. متزلزل ستاره های معروف جوجه تیغی را سونیک کنید یک شخصیت جانبی (کسی که اغلب با آن کمک می کردید). در این عنوان بازی، بازیکنان Flicky را کنترل می کنند تا پرندگان کوچک را جمع آوری کرده و از آنها در برابر گربه ببر محافظت کند.

در آخر، مرد نبض، این یک بازی اسکرول جانبی است که توسط GameFreak توسعه یافته و در آینده دور سال 2015 (آن زمان دیگری بود). به عنوان Pulseman، شما باید از تسلط Doc Waruyama بر کهکشان جلوگیری کنید. وارد شهرهای مختلف شوید و شبکه های کامپیوتری را هک کنید.

هزینه سالانه Nintendo Switch Online + Expansion Pack 49.99 دلار است. در ماه های آینده اطلاعات بیشتری در مورد عناوین آینده به اشتراک خواهیم گذاشت.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *