به نظر می رسد استری به سمت Xbox Series X/S و Xbox One می رود


سونی و مایکروسافت در چند سال گذشته به ویژه با توسعه دهندگان مستقل قراردادهای انحصاری منعقد کرده اند و به نظر می رسد یکی از این موارد برجسته از کتابخانه پلی استیشن به زودی راهی کنسول ایکس باکس خواهد شد.

عناوین ماجراجویی از BlueTwelve Studio و Annapurna Interactiveمن گم شده امسال گذشته برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن منتشر شد، اما می‌توانست به ایکس‌باکس برود. این بازی اخیراً توسط ESRB برای Xbox Series X/S و Xbox One مورد ارزیابی قرار گرفت و نشان می‌دهد که در آینده نزدیک یک پورت از این بازی ماجراجویی پسا آخرالزمانی معرفی خواهد شد.

احتمالاً این بدان معنی است:ولگردهادوره انحصاری زمان بندی شده پلی استیشن به پایان می رسد. البته، اگر این بازی برای ایکس باکس بیاید، باید جالب باشد که ببینیم آیا به زودی به کتابخانه Game Pass اضافه می شود، به خصوص که در زمان عرضه از طریق پلی استیشن پلاس در دسترس بود.

در بررسی ما،من گم شده امدر زمان راه اندازی، ما به بازی امتیاز 8/10 دادیم. با حفظ توجه بازیکن از طریق گیم پلی و محیط و فضای منحصر به فرد آن، من گم شده ام این به خودی خود یک مورد بسیار قانع کننده است و بازیکنان باید فراتر از کنجکاوی اولیه ای که زمین آسانسور برمی انگیزد به آن پایبند باشند. “Cyberpunk City Cat” هیچ ترفند ساده ای برای ایجاد مکالمه و علاقه نیست. این اساس یک بازی واقعاً خوب با قلب است. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

من گم شده امدر حال حاضر برای PS5، PS4 و PC در دسترس است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید