Stray در این فصل تعطیلات به نینتندو سوییچ می آید


نینتندو در جریان ارائه مستقیم اخیر خود، برخی از اعلانات اصلی شخص اول را در مورد سوییچ اعلام کرد. The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom و Metroid Prime 4 Beyond به برادری ماریو و لوئیجی، Donkey Kong Returns HDو غیره. اما علاوه بر آن، ارائه برخی از اعلان‌های شخص ثالث قابل توجه را نیز به نمایش گذاشت.

یکی از آنها است من گیج شدم، بازی تحسین شده ماجراجویی Annapurna Interactive و BlueTwelve Studio به طور رسمی برای سوییچ معرفی شد. این بازی که قرار است در این فصل تعطیلات بر روی کنسول‌ها عرضه شود، بازیکنان را می‌بیند که به عنوان یک گربه در یک شهر سایبرپانک دیستوپیایی بازی می‌کنند. در تریلر زیر می توانید نگاهی اجمالی به بازی در حال اجرا در سوییچ داشته باشید.

در بررسی ما من گیج شدم در اولین اکران به این فیلم امتیاز 8/10 دادیم و امتیاز 8/10 را به آن دادیم.من گیج شدم “پیش فرض منحصر به فرد، دنیای غنی، داستان جذاب، گیم پلی سرگرم کننده، و توانایی بازی به عنوان یک گربه. این یک بازی خوب است.”

آگوست گذشته، من گیج شدم همچنین در Xbox Series X/S و Xbox One موجود است. همچنین برای PS5، PS4 و PC موجود است. انیمیشنی نیز بر اساس این بازی در دست ساخت است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید