stranger of paradise final fantasy origin

تهیه کننده پیشنهاد می کند که Stranger of Paradise Final Fantasy Origin می تواند دنباله ای بسازد


Stranger of Paradise Final Fantasy Originشاید نتوانسته باشد درخت را با عملکرد انتقادی و تجاری خود بالا ببرد، اما تعداد کمی از افراد هستند که از Sin-off-RPG اکشن Soulslike لذت بردند.آینده ای دیگر، اما بعدی در بازی چیست؟ آیا ممکن است که یک دنباله در کارت باشد؟

کاملاً دور از ذهن نیست. همانطور که توسط Noisy Pixel گزارش شده است، در جریان پخش زنده اخیر به مناسبت انتشار DLC فوق الذکر، Stranger of Paradise Final Fantasy Originتهیه کننده Tetsuya Nomura از طرفداران برای حمایت از بازی تشکر کرد و گفت که خیلی ها دنبال دنباله آن هستند. به گفته Nomura، با حمایت و تقاضای کافی از طرف طرفداران، به احتمال بسیار زیاد اسکوئر انیکس در نهایت چراغ سبز نشان خواهد داد.

“چه زمانی Stranger of Paradise Final Fantasy Origin Nomura گفت: “وقتی برای اولین بار منتشر شد، انتقادهای منفی زیادی وجود داشت، به خصوص آنلاین. من خوشحالم که بگویم عاشق آن شدم. برخی از مردم می خواهند دنباله آن را ببینند.” [the title].

“و اگر می خواهید آن را انجام دهید، مطمئناً برای یک نفر که این را تماشا می کند کمک می کند تا اخبار را به ده نفر دیگر منتقل کند. اگر ثابت شود که عنوانی است که در قلب طنین انداز است، ممکن است زمانی فرا برسد که بتوانیم دوباره ملاقات کنیم. من شخصاً دوست دارم دوباره با آقای کومابه از Koei Tecmo کار کنم.”

چهغریبه در بهشتیک دنباله داستانی مطمئناً چشم‌انداز جالبی است، اگرچه می‌توانیم در دوره آینده شاهد فروش پایدار باشیم، چیزی که اسکوئر انیکس به آن امیدوار است. خوب. البته هنوز هیچ صحبت مشخصی در مورد اینکه آیا واقعاً اتفاق خواهد افتاد یا خیر وجود ندارد، بنابراین ما فقط باید منتظر بمانیم و ببینیم.

Stranger of Paradise Final Fantasy Originبرای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC موجود است.نویسنده: Shubhankar Parijat