Stormgate کمپین Kickstarter را راه اندازی کرد و در عرض دو روز بیش از 900000 دلار جمع آوری کرد


توسعه دهنده Frost Giant Studios یک کمپین Kickstarter راه اندازی کرده است تا به توسعه بازی استراتژی بیدرنگ آینده خود کمک کند. دروازه طوفان. این کمپین با هدف 100000 دلار موفقیتی باورنکردنی داشت و در چند روز اول بیش از 900000 دلار جمع آوری کرد.

اهداف کمپین به سرعت باورنکردنی به دست آمد. به گفته PCGamer، هدف اولیه کمپین برای تامین مالی تنها در 15 دقیقه پس از پخش زنده Kickstarter به دست آمد.

در حال توسعه دروازه طوفان مدتی است که ادامه دارد – این عنوان برای اولین بار در سال 2022 اعلام شد – و هدف کمپین Kickstarter کمک به استودیو برای انتشار نسخه کلکسیونی است. دروازه طوفان. این استودیو همچنین گفت که برای زیرساخت های چندنفره برای یک پایگاه بزرگ بازیکنان به بودجه بیشتری نیاز است، زیرا تعداد زیادی از بازیکنان درخواست دسترسی بتا به بازی را دارند.

دروازه طوفان اوایل امسال، تریلر را دریافت کردیم که یکی از جناح‌های نامتقارن آن، Infernal Host را معرفی می‌کرد. این بازی در زمان راه اندازی رایگان خواهد بود و دارای محتوای زیادی برای بازیکنان رقابتی است، از جمله گزینه هایی برای حالت های تک نفره، کوآپ و حتی حالت های رقابتی 1v1، 2v2 و 3v3.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید