Stormgate در 30 آگوست با دسترسی اولیه منتشر خواهد شد


طرفداران بازی های استراتژی زمان واقعی سال هاست که در این مرحله گرسنه هستند، اما دروازه طوفان – این اصل است هنر و صنعت ستاره این بازی که توسط استودیوی مستقل Frost Giant Studios ساخته شده است، پرتو امیدی برای طرفداران این سبک است. در نمایشگاه PC Gaming اخیر، سازنده تعدادی جزئیات جدید در مورد بازی فاش کرد و اطلاعات جدیدی را فاش کرد.

استودیو Frost Giant پس از معرفی یک جناح دیگر به نام Celestial Armada در یک تریلر جدید، در یک مصاحبه ویدیویی با چند نفر از اعضای تیم سازنده، جزئیات بیشتری از این بازی را فاش کرد و برنامه ها و انتظارات استودیو برای عرضه بازی را در دسترسی زودهنگام توضیح داد. او در مورد پایه اصلی گیم پلی و غیره صحبت کرد. به گزارش فراست جاینت، دروازه طوفان به عنوان یک RTS به سبک بلیزارد طراحی شده است، همچنین بر روی گیم پلی سریع و بدون زمان توقف تمرکز دارد.

از طرفی استودیو غول پیکر فراست دروازه طوفان در تاریخ 30 آگوست با دسترسی اولیه برای رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. بازی رایگان است، اما بازیکنان همچنین می توانند یک بسته نرم افزاری برای دسترسی به بازی یک ماه قبل از انتشار دسترسی زودهنگام آن در 30 جولای پیش خرید کنند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید