صداپیشگان کامل Still Wakes the Deep فاش شد


با توجه به سوابق The Chinese Room، جای تعجب نیست که نسخه های جدید این استودیو همیشه با چنین هیجانی روبرو می شوند و مطمئناً این موضوع در مورد نسخه های آینده نیز صدق می کند. هنوز عمیق را بیدار می کند به همین ترتیب. این بازی ترسناک داستان محور در آستانه انتشار امیدوارکننده به نظر می رسید، اما در کمتر از یک ماه به پایان بازی، The Chinese Room و ناشر Secret Mode جزئیات بیشتری در مورد بازی، به خصوص نامی که آن را زینت می دهد، ارائه کرده اند. آن صدا پخش شد.

در یک مینی سند پشت صحنه که اخیراً آپلود شده است، اتاق چینی فاش کرد: هنوز عمیق را بیدار می کند شخصیت اصلی، کامرون “کاز” مک کری، توسط بازیگر اسکاتلندی الک نیومن (مستعار) بازی می شود. سایبرپانک 2077 و Cyberpunk: Edgerunners (آدام اسمشر)، نو مکینتاش نقش سوزه همسر کاز را بازی می کند. بقیه بازیگران بازی شامل کارن دانبار، مایکل ابوباکار، کلایو راسل، شان دولی و … هستند. برای اطلاعات بیشتر، لطفاً مینی داک زیر را ببینید.

هنوز عمیق را بیدار می کند در 18 ژوئن برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر شد. همچنین در هنگام راه اندازی از طریق Game Pass در دسترس خواهد بود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید