Still Wakes the Deep Dev Talks Worldbuilding، Art Direction و موارد دیگر در ویدیوی جدید


اتاق چینی به ریشه های خود در بازی های ترسناک باز می گردد، هنوز عمیق را بیدار می کند، در یک سکوی نفتی دریایی در میانه یک طوفان قرار دارد. چیزی وحشتناک در کشتی است و شما باید از طریق راهروها برای زنده ماندن تلاش کنید. در یک ویدیوی جدید، تیم توسعه جهان‌سازی و ستون‌های جهت هنری آن را توضیح داد.

زیبایی‌شناسی «هنوز عمیق را بیدار می‌کند» که به عنوان «اگر استنلی کوبریک با فیلمبرداری مستندی روی سکوی نفتی دیوانه می‌شد» توصیف می‌شود، شبیه آثار کوبریک و داریو آرجنتو است و بیشتر «استعلایی و تجربی» است. از نظر ترسناک کردن محیط، توسعه دهندگان به دلیل راهروهای تاریک و کلاستروفوبیک کار با آن را آسان کردند.

سه رکن هدایت هنری عبارتند از «شخصیت»، «اصالت» و «زیبایی وحشتناک». تحقیقات زیادی در مورد نحوه کار سکوهای نفتی، نحوه زندگی مردم در سکوهای نفتی و غیره انجام شده است. در قسمتی از داستان، شما همچنین به منطقه قبلی که آسیب دیده و تغییر کرده است باز خواهید گشت. ستون سوم مرموزترین است و “دوگانگی بین جذاب و فریبنده” وجود دارد که در عین حال وحشتناک است.

هنوز عمیق را بیدار می کند اوایل سال 2024 به همراه Game Pass برای PC و Xbox Series X/S منتشر خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *