داستان اصلی Stellar Blade تقریباً 25 ساعت است.


Stellar Blade از Shift Up پس از اعلام تریلر State of Play و تاریخ انتشار جزئیات گسترده ای دریافت کرده است، از جمله تایید مناطق نیمه باز جهان مانند Great Desert و Wasteland. کیم هیونگ تائه مدیر عامل و مدیر عامل شرکت گفت: نیر خودکار این به عنوان یک “نیروی محرکه بزرگ” برای پروژه عمل می کند، و به نظر می رسد که عنوان ممکن است از نظر زمان پخش آن را منعکس کند.

هیون ته در مصاحبه با RULIWEB (ترجمه NoisyPixel) فاش کرد که داستان اصلی تقریباً 25 ساعت طول خواهد کشید. کسانی که به دنبال تکمیل 100% هستند می توانند بین 30 تا 50 ساعت گیم پلی را انتظار داشته باشند. او همچنین اذعان کرد که تاخیرهای بازی به دلیل «فرایند پولیش» بوده است نه مشکلی که سونی کشف کرده است.

“اگرچه هیچ مشکلی در فرآیند بازرسی مشاهده نشد، اما به دلیل فرآیند پولیش، انتشار کمی به تعویق افتاد. پیش بینی می شود زمان پخش برای داستان اصلی 25 ساعت و برای تمام عناصر مجموعه 30 تا 50 ساعت باشد. .

تیغه استلا این بازی در تاریخ 26 آوریل برای PS5 با قیمت 70 دلار در دسترس خواهد بود (نسخه لوکس 80 دلار قیمت دارد). بازیکن نقش ایو، یکی از اعضای چتربازان را بر عهده می گیرد که با نایتیباس، هیولایی که از “اراده موجود برتر متشکل از آلفاها و بزرگان” پیروی می کند، می جنگد. ارتقاهایی برای باز کردن قفل، لباس‌های جدید برای کشف و وظایفی برای افراد مختلف وجود دارد. در اینجا درباره گیم پلی بیشتر بدانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید