Stellar Blade در به روز رسانی پس از عرضه، بازی جدید به علاوه لباس جدید دریافت می کند


ارتقاء دهنده تیغه استلا اگرچه هنوز منتشر نشده است، اما سازندگان از قبل آماده شدن برای انتشار آن را آغاز کرده اند. کارگردان کیم هیونگ تائه در گفتگو با RULIWEB (ترجمه شده توسط Genki در توییتر) تأیید کرد که New Game Plus و لباس های جدید در به روز رسانی های آینده اضافه خواهند شد.

هیونگ تائه گفت که در زمان عرضه هیچ تراکنش کوچکی وجود نداشته است و این همچنان صادق است. با این حال، در صورتی که تیم توسعه با سایر IP ها برای توسعه لباس های جدید همکاری کند، لباس های جدید اضافه خواهد شد. “در این مرحله، من می خواهم این را روشن کنم تیغه استلا هیچ هزینه اضافی وجود ندارد که گیمرها از آن چیزی که برای بسته پرداخت کرده اند آگاه نباشند.

“تنها استثنا این است که اگر ما یک لباس را با همکاری IP شرکت دیگری ایجاد کنیم، ممکن است آن را با هزینه ای بفروشیم.” Game Plus جدید “به زودی” اضافه خواهد شد، بنابراین مدت کوتاهی پس از راه اندازی منتظر اخبار باشید.

Stellar Blade در تاریخ 26 آوریل برای PS5 راه اندازی می شود و نسخه ی نمایشی رایگان آن هم اکنون در دسترس است. دومی شامل بخش باز و حالت چالش رئیس ویژه است. پیشرفت شما به بازی ادامه می‌یابد، بنابراین برای کسانی که به دنبال شروع کار هستند ارزش بررسی را دارد. اگر می خواهید بدانید فراتر از نسخه ی نمایشی چه چیزی وجود دارد، گیم پلی جدید را اینجا ببینید.

مشخص نیست تا چه مدت از Upshifting پشتیبانی می شود. تیغه استلامخصوصاً زمانی که «RPG اکشن علمی تخیلی Triple-A Urban» جدید خود را برای کنسول‌ها، رایانه‌های شخصی و موبایل عرضه می‌کند. بیشتر بدانید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید