Stellar Blade پچ روز اول را دریافت می کند


ارتقاء دهنده تیغه استلا بیش از دو هفته تا این رویداد باقی مانده است، به ویژه پس از تظاهرات اخیر، هیاهو همچنان در حال افزایش است. کارگردان Kim Hyeon-tae در مصاحبه ای با RULIWEB (که توسط Genki در توییتر پیدا شد) فاش کرد که تیم بازی و دمو را در همان روز به پایان رساند. با این حال، تیم قصد دارد یک پچ روز اول را با “چند به روز رسانی” منتشر کند.

اینها ممکن است شامل رفع اشکال برای مشکلاتی باشد که در طول نسخه نمایشی کشف شده اند، بنابراین مراقب یادداشت های وصله در هفته های آینده باشید. تیغه استلا این بازی به طور انحصاری برای PS5 در تاریخ 26 آوریل در دسترس خواهد بود و قیمت آن 70 دلار خواهد بود. حوا یکی از اعضای چتربازان را به تصویر می کشد که برای مبارزه با نایتیبا به زمین می رسد، نژادی که زمین را ویران کرده است. در طول سفر، او با انسان های دیگری مانند آدام و لیلی آشنا می شود و در نهایت به آخرین شهر صهیون می رود.

طبق گفته Shift Up، تقریباً 25 ساعت طول می کشد تا داستان اصلی کامل شود، اما یافتن کلکسیون های مختلف (از جمله لباس ها و لوازم جانبی جدید) ممکن است زمان بازی شما را افزایش دهد. در مورد پس از راه‌اندازی، New Game Plus برنامه‌ریزی شده است و در زمان راه‌اندازی هیچ ریزتراکنشی وجود نخواهد داشت، اما توسعه‌دهنده ممکن است به لباس‌هایی که با همکاری IP‌های دیگر ایجاد شده‌اند، ریزتراکنش‌ها را اضافه کند.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید