Stellar Blade در ماه آگوست حالت عکس را معرفی می کند، DLC همکاری IP تا پایان سال منتشر می شود


تیغه استلا از زمان انتشار آن در ماه آوریل، این عنوان اکشن نه تنها با واکنش های مثبت منتقدان و مخاطبان مواجه شده است، بلکه با فروش بیش از 1 میلیون نسخه در حال حاضر و شروع قدرتمندانه آن، موفقیت تجاری نیز داشته است. به طور طبیعی، توسعه دهنده Shift Up قصد دارد بازی را با محتوای اضافی در ماه های آینده زنده و هیجان انگیز نگه دارد.

در کنفرانس مطبوعاتی اخیر Shift Up IPO، این استودیو نقشه راه تقریبی برای به روز رسانی های آینده را فاش کرد. تیغه استلااین توسط @Genki_JPN در توییتر گزارش شده است. در ماه آگوست، تیغه استلا حالت عکس اضافه شده است و پوسته های جدید نیز در ماه اکتبر در دسترس خواهند بود. طبق گفته Shift Up، آنها در حال حاضر در حال بررسی یک DLC در مقیاس بزرگ هستند که در ماه دسامبر با همکاری IP های دیگر منتشر شد و همچنین در حال بررسی DLC ها و دنباله های بیشتری در آینده هستند.

مقدم بر استلا بلید پس از انتشار، Shift Up تأیید کرد که علاوه بر انتشار به‌روزرسانی‌های رایگان برای بازی (مانند حالت boss rush ماه گذشته)، DLC همکاری IP پولی نیز ممکن است اضافه شود. پس از انتشار بازی، استودیو اعلام کرد که در حال بررسی پورت PC، DLC اضافی و حتی احتمال ساخت دنباله است.

تیغه استلا در PS5 موجود است. بررسی ما از بازی را اینجا بخوانید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید