آپدیت Stellar Blade هفته آینده اعلام شد


تیغه استلا نزدیک به یک ماه از انتشار آن می گذرد و به نظر می رسد توسعه دهنده Shift Up یک به روز رسانی آینده را به اشتراک گذاشته است. این استودیو اخیراً چیزی را که به نظر می رسد نمای نزدیک از یک مدل دشمن در بازی است، توییت کرده و تصویر را با عنوان “برای هفته آینده آماده کنید” را مزاحم کرد.

دقیقاً به چه چیزی اشاره می‌کند، مشخص نیست. قبل از انتشار بازی، Shift Up موارد زیر را تایید کرد: تیغه استلا لباس‌ها در به‌روزرسانی‌های پس از راه‌اندازی اضافه خواهند شد، از جمله لباس‌های همکاری پولی، اما باید دید که آیا این همان چیزی است که استودیو در اینجا اذیت می‌کند یا خیر. در هر صورت، به نظر می رسد که ما قطعا تا چند روز آینده به نحوی متوجه این موضوع خواهیم شد، بنابراین حداقل لازم نیست آنقدر منتظر بمانیم.

در بررسی ما: تیغه استلا، به بازی امتیاز 8/10 دادیم و گفتیم: “مبارزه روان، آدرنالین، محیط جذاب و زیبایی شناسی شیک مجذوب خود می شود.” تیغه استلا این یک بازی اکشن است که ارزش تجربه کردن را دارد. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

تیغه استلا در PS5 موجود است. آگهی‌های شغلی قبل از عرضه نشان می‌داد که Shift Up قبلاً روی بازی بعدی خود کار می‌کرد، یک RPG اکشن AAA با محیط علمی تخیلی شهری.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید