Shift Up می گوید دنباله ای برای Stellar Blade و یک پورت برای PC در نظر گرفته شده است


اولین حمله Shift Up به کنسول های AAA موفقیت آمیز بود. تیغه استلا سرانجام ماه گذشته عرضه شد و در حالی که خود عنوان اکشن آنقدرها منتشر نشده است، استودیوی کره ای قبلا استلا بلید ما نه تنها پتانسیل فروش، بلکه پتانسیل IP کلی را نیز در نظر می گیریم.

همانطور که توسط Gematsu ثبت شده است، در یک سند عرضه عمومی اخیر که در بورس اوراق بهادار کره منتشر شده است، Shit Up فاش کرد که علاوه بر DLC آینده و محتوای مشترک با سایر IP ها، استودیو در حال بررسی یک پورت PC از عنوان اکشن نیز است که من هستم. علاوه بر ادامه.

“برای تیغه استلا، قصد دارد محتوای قابل دانلود، نسخه رایانه شخصی را منتشر کند و عناصر جدید گیم پلی را معرفی کند. [intellectual property] Shift Up گفت: این یک همکاری است. در همین حال، رویکرد جهانی و یک‌ساخت این شرکت به‌روزرسانی‌های جهانی را امکان‌پذیر می‌سازد، تجربه بازی ثابتی را برای کاربران فراهم می‌کند و به ما امکان می‌دهد تا به سرعت محتوا را با هزینه کم پخش کنیم.»

بعداً در پرونده، توسعه دهنده تکرار کرد: “سابقه های زیادی برای عناوین AAA وجود دارد که به شرح زیر تکامل می یابند. [intellectual property] افزایش طول عمر یک سریال از طریق یک سری دنباله های با کیفیت بالا و حفظ پایه درآمد طولانی مدت. در نتیجه، ما در حال بررسی امکان نسخه PC هستیم. تیغه استلا و یک دنباله نیز. ”

اخیراً به نظر می رسید Shift Up به روزرسانی بعدی خود را اذیت می کند. تیغه استلاجزئیات به زودی به اشتراک گذاشته خواهد شد.

علاوه بر آنچه برنامه ریزی شده بود، تیغه استلاShift Up همچنین در حال حاضر در حال توسعه یک RPG علمی-تخیلی AAA برای رایانه های شخصی، کنسول ها و دستگاه های تلفن همراه با نام رمز است. جادوگران پروژه. بیشتر بدانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید