Stellar Blade New Game Plus Details – لباس های جدید، مهارت های بتا، پیشرفت ها و موارد دیگر


این تغییر جهت برخی از منتقدان را شگفت زده کرد. تیغه استلا انتشار زودهنگام پچ New Game Plus به بازیکنان PS5 امکان دسترسی به این ویژگی را در زمان راه اندازی می دهد، اما علاوه بر ارتقاء و انتقال ارز، وبلاگ PlayStation می گوید که ما آن را به تفصیل توضیح داده ایم، و چیزهای بیشتری در راه است؟

ایو 34 لباس جدید می‌گیرد و آدام، لیلی و پهپاد نیز تعدادی لوازم آرایشی جدید دریافت می‌کنند. اینها را می توان با بازدید مجدد از مغازه ها و بازگشایی صندوقچه های گنج در سراسر جهان به دست آورد. New Game Plus همچنین به شما امکان می‌دهد تا سلاح‌های Eve را ارتقا دهید: Tumbler، Beta Core و Body Core، و آیتم‌های هسته اضافی به عنوان ارز برای خرید لباس‌های جدید فروخته می‌شوند.

چهار مهارت جدید بتا و پنج مهارت جدید هواپیماهای بدون سرنشین به همراه هشت مهارت جدید که گزینه‌های بتا و Burst موجود را بهبود می‌بخشد، در انتظار شما هستند. مهارت های جدید عبارتند از Infinite Slash، Infinite Pierce (چهار قلوها را تقویت می کند)، و Infinite Breaker (افزایش شیلد شکن).

بازیکنان همچنین می‌توانند پیشرفت‌های Mk2 را برای تجهیزات Eve و exospines باز کنند و به آنها این امکان را می‌دهند که آسیب‌های محافظ را افزایش دهند یا آسیب‌های دریافتی را برای مهارت‌ها به انرژی بتا تبدیل کنند. در نهایت، دشمنان نه تنها چالش برانگیزتر هستند، بلکه موقعیت های جدیدی نیز دارند و می توانند بازیکنان را غافلگیر کنند. با این حال، مشخص نیست که آیا یک رئیس جدید در انتظار است یا خیر.

تیغه استلا ' در 26 آوریل برای PS5 منتشر خواهد شد. تریلر معرفی و بررسی آن را ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید