Stellar Blade دارای ویژگی های پشتیبانی است که مبارزه را آسان تر می کند


ارتقاء دهنده تیغه استلا به زودی برای PS5 می آید. پس از یک نمایش چشمگیر در آخرین وضعیت بازی، برخی از جزئیات جدید اکنون در دسترس هستند. RPG اکشن ماجراجویی نوید اکشن سریع با موارد زیر را می دهد: نیر اتوماتا (این “محرک بزرگ” برای پروژه بود.) اما برای کسانی که مهارت کمتری دارند، گزینه هایی برای آسان کردن کار وجود دارد.

در مصاحبه ای با وب سایت آلمانی Play3، کارگردان بازی کیم هیونگ تائه اعتراف کرد که سطوح دشواری متعددی وجود خواهد داشت و بازیکنان باید برای تسلط بر همان سطح دشواری “سخت کار کنند”. با این حال، “ویژگی های پشتیبانی دیگری وجود دارد که می تواند به شما در مبارزه کمک کند. حتی اگر بازی های اکشن را دوست دارید اما خیلی ماهر نیستید، فکر می کنم همچنان از آن لذت خواهید برد. این روشی است که ما آن را طراحی کرده ایم.” می توان آن را فعال کرد هر زمان”.

جزئیات گزینه های مورد بحث فاش نشده است، اما می توان فرض کرد که آنها به ویژگی هایی مانند جاخالی دادن و عقب نشینی خودکار، ترکیب های ساده و کاهش آسیب اشاره دارند. زمان مشخص خواهد کرد، پس لطفا منتظر آن باشید.

تیغه استلا در 26 آوریل برای PS5 منتشر شد. داستان روی ایو، یکی از اعضای یک چترباز متمرکز است که برای نجات بشریت با مهاجم نایتیبا مبارزه می کند. حدود 25 ساعت طول می کشد یا اگر بخواهید کامل آن را کامل کنید 30-50 ساعت طول می کشد. مدیر فنی Dong-Gi Lee نیز اخیراً سه حالت گرافیکی را تأیید کرده است: حالت عملکرد (60 FPS)، حالت وضوح (4K) و متعادل.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید