تیغه استلا اکنون طلایی شده است


توسعه دهنده Shift Up در حال کار بر روی بازی اکشن سوم شخص آینده است. تیغه استلا، رسما طلایی شد. این استودیو از طریق پستی در شبکه اجتماعی X (توئیتر سابق) این خبر را اعلام کرد.

این استودیو در پستی به همراه عکسی از تیم سازنده بازی گفت: این پست کمی دیر است. “طلای رفته”

اساساً، این بدان معنی است که کار توسعه اصلی این است: تیغه استلا به پایان رسیده است و گفته می شود که بازی آماده است تا بر روی دیسک فشرده شود تا در فروشگاه های خرده فروشی به فروش برسد. کارهایی که در حال حاضر روی بازی پایه انجام می شود به صورت پچ های قبل از راه اندازی یا وصله های روز اول ارائه می شود.

در حالی که کار توسعه عمده در حال انجام است، تیغه استلا تکمیل شده است، اما استودیو همچنان در تلاش برای حل برخی از مشکلات بازی است. کارگردان کیم هیون تائه این را فاش کرد. تیغه استلا ما یک وصله یک روزه دریافت خواهیم کرد که شامل “چند به روز رسانی” است. محتوای این به‌روزرسانی‌ها در حال حاضر ناشناخته است، اما وصله‌های روز اول روی رفع برخی از باگ‌هایی تمرکز می‌کنند که ضرب‌الاجل‌شان قبل از طلایی شدن بازی گذشته است.

تیغه استلا در 26 آوریل برای PS5 عرضه می شود و 70 دلار قیمت دارد. در این بازی اکشن، بازیکنان حوا، یکی از اعضای جوخه هوابرد، را دنبال می‌کنند که او برای مبارزه با نایتیبا به زمین می‌آید.توسعه دهنده می گوید: تیغه استلا تقریباً 25 ساعت طول می کشد تا کامل شود، اما زمانی که بازیکنان به دنبال کلکسیون هستند، زمان بازی افزایش می یابد. حالت New Game Plus نیز در آینده معرفی خواهد شد.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید