Stella Blade دارای 30 لباس و لوازم جانبی مختلف است، بدون نیاز به خرید اضافی


آخرین تریلر وضعیت بازی Shift Up تیغه استلا چندین عنصر قابل توجه وجود داشت، مانند مبارزه شیک و تصاویر بصری، و تنوع لباس برای شخصیت اصلی ایو. اگر علاقه مند به شخصی سازی ظاهر خود هستید، مراقب باشید زیرا به نظر می رسد ده ها گزینه وجود دارد.

در مصاحبه ای با Push Square، کارگردان Hyung-Tae Kim تایید کرد که “تقریبا 30 لباس در بازی موجود است” که همه آنها را می توان از طریق گیم پلی به دست آورد. “بنابراین می توانید کاوش کنید، به ماموریت ها بروید، به فروشگاه درون بازی بروید و خرید کنید. می توانید از عنصر کلکسیونی بازی لذت ببرید.”

برخی از کوئست‌ها نیز مدل‌های موی مختلفی را به عنوان جایزه ارائه می‌دهند، و همچنین می‌توانید قفل لوازم جانبی مانند گوشواره و عینک را باز کنید. اما نکته مهم این است که همه این‌ها در بازی بدون خرید اضافی در دسترس هستند.» کیم به صراحت نگفته است که برای سایر لوازم آرایشی تراکنش‌های کوچک وجود نخواهد داشت، اما دارندگان بازی پایه باید گزینه‌های زیادی داشته باشند.

تیغه استلا این بازی در تاریخ 26 آوریل برای PS5 با قیمت 70 دلار منتشر خواهد شد. داستان اصلی که بر نبرد بین حوا و نیتیوا تمرکز دارد، در حالی که بشریت از زمین می گریزد، تقریباً 25 ساعت طول می کشد و دنیایی نیمه باز را برای کاوش ارائه می دهد. با این حال، اگر شما مشتاق به جمع آوری همه چیز هستید، می توانید 30-50 ساعت را برای عنوان صرف کنید. لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید. تا آن زمان، در اینجا نحوه کار را پیدا کنید. نیر خودکار این یک “نیروی محرکه بزرگ” برای پروژه شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید