توسعه دهندگان Stellar Blade در حال حاضر برای بازی بعدی خود، یک RPG علمی-تخیلی AAA استخدام می کنند.


Shift Up قریب الوقوع است تیغه استلا، اما در حالی که مطمئناً توجه زیادی به بازی اکشن ماجراجویی آینده با پشتیبانی پلی استیشن وجود دارد، به نظر می رسد که استودیوی کره ای در حال فکر کردن به اتفاقات بعدی است.

Shift Up چندین فرصت شغلی را در وب سایت خود منتشر کرده است و تأیید می کند که آنها برای پروژه های جدید اعلام نشده هستند. با توجه به این لیست که به دنبال متقاضیان برای چندین موقعیت است، عنوان بعدی Shift Up یک بازی اکشن RPG AAA خواهد بود که بازیکنان را در برابر انواع موجودات و هیولاها در یک محیط علمی تخیلی شهری قرار می دهد.

این لیست شامل رایانه شخصی، کنسول (اما نه یک کنسول خاص) و پلتفرم های موبایل است که تأیید می کند که بازی یک عنوان چند پلتفرمی است. همچنین تایید شده است که بازی بر روی Unreal Engine در حال ساخت است.

این که آیا این مربوط به تیغه استلا اینکه آیا این یک IP کاملاً جدید خواهد بود باید مشخص شود، اما به نظر نمی رسد Shift Up برنامه ای برای کاهش سرعت به دلیل عرضه بازی های اکشن آینده نداشته باشد.

تیغه استلا در تاریخ 26 آوریل به طور انحصاری برای PS5 در دسترس خواهد بود. یک نسخه آزمایشی نیز در حال حاضر در دسترس است که به بازیکنان اجازه می دهد اطلاعات خود را به بازی کامل منتقل کنند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید