توسعه‌دهنده Stellar Blade Project Witches را معرفی می‌کند که «After» 2027 راه‌اندازی می‌شود.


در اولین ثبت عمومی جدید در شاخص قیمت سهام کره، Shift Up فاش کرد که در حال بررسی دنباله آن است. تیغه استلا همچنین می تواند پورت PC باشد. این اکشن ماجراجویی هک اند اسلش پس از انتشار مورد تحسین قرار گرفت و به گفته سازنده، فروش فراتر از انتظارات بود (ترجمه توسط Gematsu).

با این حال، ما همچنین بر روی پروژه های جدید مبتنی بر IP جدید کار می کنیم.نام کد جادوگران پروژه، قرار است پس از سال 2027 در سراسر جهان منتشر شود. جالب اینجاست که قابلیت cross-play خواهد داشت. ما به توانایی توسعه چیزهای جدید اعتقاد داریم. [intellectual properties] شما می توانید بدون تکیه بر چیزهای موجود موفق شوید. [intellectual properties] در مقایسه با سایر شرکت‌های بازی‌سازی که در چارچوب‌های موجود خود گیر کرده‌اند، ما قادر به رشد پایدار هستیم. [intellectual properties]”

مشخص نیست که آیا این همان عنوانی است که در ابتدای آوریل درخواست شد یا خیر. فهرست مشاغل نشان می‌دهد که این یک بازی RPG اکشن سه‌گانه در یک محیط علمی-تخیلی شهری است که در آن بازیکنان با انواع هیولاها مبارزه می‌کنند. این عنوان که با Unreal Engine توسعه یافته است، یک عنوان چند پلتفرمی است که بر روی رایانه شخصی، کنسول و پلتفرم های موبایل در دسترس است.

البته باید منتظر جزئیات بیشتر باشیم. جادوگران پروژه در مراحل اولیه توسعه است.اگر سونی راضی باشد استلا بلید اگر عملکرد بهبود یابد، ممکن است دوباره با توسعه دهنده شریک شویم.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید