دفتر خاطرات توسعه Stellar Blade با مکان های دقیق، نبردها، باس ها و غیره.


تیغه استلا ' در چند سال گذشته توجه زیادی را به خود جلب کرده است، با تغییر توسعه دهندگان و ناشر سونی به اعلام جزئیات جدید در مورد این بازی اکشن در آستانه انتشار آن. چندین دفتر خاطرات توسعه‌دهنده دیگر با دفتر خاطرات توسعه‌دهنده جدید وارد شده‌اند که نکات زیر را برجسته می‌کنند: استلا بلید جهان بینی، نبردها و غیره

در یک محیط آخرالزمانی، تیغه استلا بازیکنان از بسیاری از مکان‌های منحصر به فرد، از جمله صهیون، آخرین شهر بشریت در یک سیاره در حال مرگ دیدن خواهند کرد. یک آسانسور مداری که سطح سیاره را به ایستگاه فضایی متصل می کند. Matrix 11، محیط زیرزمینی شبیه Maeve. بیشتر. همانطور که قبلا تایید شده بود، بازی ترکیبی از نقشه‌ها و مکان‌های جهان خطی و نیمه باز خواهد داشت.

البته مبارزه عنصر دیگری است. استلا بلید توسعه دهنده Shift Up از بسیاری از عناوین اکشن تحسین شده، از جمله: God of War، Devil May Cry، Dark Souls، Bayonetta، و SEKIRO: سایه ها دو بار می میرند. البته این بدان معناست که باس فایت ها در طول تجربه فراوان خواهند بود و هر نقشه حداقل سه رئیس برای مبارزه دارد.

برخی از باس‌هایی که در بازی با آن‌ها مواجه می‌شوند عبارتند از گیگاس، موجودی گوریل‌مانند با یک دیسک چرخان مانند اره برقی بر روی سرش. استاکر، چهارپایی مارمولک مانند که سریع حرکت می کند. و Abaddon، یک هیولای دوگانه که بازیکنان در اوایل بازی با آن روبرو می شوند.

در نیمه دوم دفتر خاطرات توسعه، اعضای تیم توسعه نیز در مورد تجربیات خود در کار و توسعه در پلی استیشن صحبت می کنند. تیغه استلا به عنوان یک عنوان انحصاری PS5، Shuhei Yoshida، رئیس بخش مستقل پلی استیشن، نقش بزرگی در ترویج همکاری بین Shift Up و سونی ایفا کرد. برای یادگیری بیشتر ویدیو زیر را نگاه کنید.

تیغه استلا در 26 آوریل برای PS5 منتشر شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید