نسخه ی نمایشی Stellar Blade اکنون برای PS5 در دسترس است


دمو Upshift تیغه استلا، RPG اکشن هک و اسلش جدید آن اکنون پس از انتشار تصادفی در اوایل ماه جاری برای بازیکنان PS5 در دسترس است. بخش آغازین، بازیکنی را به تصویر می کشد که ایو را در حالی که با نایتیوا مبارزه می کند، کنترل می کند. دمو حدود یک ساعت طول می کشد و اصول اولیه مبارزه را به نمایش می گذارد و اولین باس فایت را به نمایش می گذارد.

علاوه بر تصاویر در 4K، 60 FPS و حالت متعادل، نسخه ی نمایشی چندین زبان صوتی از جمله انگلیسی، کره ای، ایتالیایی، اسپانیایی، فرانسوی و غیره را ارائه می دهد. کسانی که بازی را پاک می کنند، می توانند اطلاعات ذخیره شده خود را در ماه بعد که بازی منتشر شود، حمل کنند. از طرف دیگر، می‌توانید برای تقویت مهارت‌های خود، نبردهای رئیس را دوباره پخش کنید.

تیغه استلا این بازی به صورت انحصاری برای PS5 در تاریخ 26 آوریل با قیمت 70 دلار در دسترس خواهد بود.الهام گرفته از نیر اتوماتا“هدف عظیم” پروژه است که یک داستان اصلی 25 ساعته (شامل برخی از مجموعه‌ها و لباس‌ها) و یک صحنه جهانی نیمه باز را برای کاوش ارائه می‌دهد. اگر خیلی سخت است، بازی ویژگی‌های پشتیبانی را برای آسان‌تر کردن مبارزه ارائه می‌کند.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید