دمو Stellar Blade توسط برخی از بازیکنان بیش از 50 ساعت پخش شده است


نسخه دمو بازی اکشن هک اند اسلش به تازگی منتشر شده است تیغه استلا، توسعه دهنده Shift Up از پلتفرم رسانه اجتماعی X (توئیتر سابق) استفاده کرد تا به بازیکنان بگوید راحت باشند و یک نسخه نمایشی از بازی را اجرا کنند.

استودیو توجه را به زمان های طولانی بازی برای برخی از بازیکنان در دمو جلب می کند. این اساساً به این دلیل است که پیشرفت از نسخه ی نمایشی ممکن است پس از انتشار به بازی کامل منتقل شود و نسخه ی نمایشی به بازیکنان این امکان را می دهد تا با پخش مجدد آن، سطوح اضافی را به دست آورند. .

استودیو در این پست گفت: “ما از عشق شما به بازی ما بسیار سپاسگزاریم.” “با این حال، برای اینکه به درستی از بازی اصلی لذت ببرید، لطفا نسخه دمو را راحت بازی کنید. بیش از 50 ساعت بازی دمو… ترسناک است!”

دمو از تیغه استلا در ماه مارس منتشر شد. در این دمو، بازیکنان کنترل شخصیت ایو را به دست می گیرند که او با تهدید نایتیبا مبارزه می کند. دارای بخش ابتدایی بازی است که حدود یک ساعت طول می کشد و اولین باس فایت را نشان می دهد و به بازیکنان یک دید کلی از مبارزات اساسی بازی می دهد.

از زمانی که نسخه آزمایشی منتشر شد، تیغه استلا تریلرهای زیادی از جمله ویدیویی از پشت صحنه، تریلر معرفی رئیس Nytiva و تریلر تصویری که لیلی، آدام و حوا را معرفی می کند، دیده است.

تیغه استلا در تاریخ 26 آوریل به طور انحصاری برای PS5 در دسترس خواهد بود.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید