Stellar Blade با انتشار تریلر عرضه را جشن گرفت


از زمانی که برای اولین بار اعلام شد، شب پروژه چند سال پیش استودیوی کره ای Shift Up's تیغه استلا ” توجه بسیاری را به خود جلب کرده است و این عنوان اکشن در حال حاضر جشن انتشار خود را می گیرد. به طور رسمی، بازی های انحصاری PS5 هنوز در بسیاری از نقاط جهان در دسترس نیستند، اما برخی از مناطق به PS5 دسترسی دارند و برای جشن گرفتن، سونی تریلر معرفی بازی را منتشر کرده است. آن را در زیر بررسی کنید.

تیغه استلا بازیکنان را می بیند که به جای ایو، یک سایبورگ که یکی از اعضای میدان هوابرد 7 است، قدم می گذارند. زمین مدت‌هاست که توسط موجودات مرموز معروف به Nytiva نابود شده است و حوا به ماموریتی فرستاده می‌شود تا با دشمنان بشریت مبارزه کند و بقای سیاره را تضمین کند.از جانب نیر اتوماتا و ماتریس به SEKIRO: Shadows Die Twice، Bayonetta، بیشتر، تیغه استلا گیم پلی و داستان از بسیاری از رسانه های محبوب الهام گرفته شده است.

در بررسی ما: تیغه استلا، به بازی امتیاز 8/10 دادیم و گفتیم: “مبارزه روان، آدرنالین، محیط جذاب و زیبایی شناسی شیک مجذوب خود می شود.” تیغه استلا این یک بازی اکشن است که ارزش تجربه کردن را دارد. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید