به‌روزرسانی Stellar Blade – Boss Challenge در 24 می با لباس‌های جدید اضافه می‌شود


Shift-Up دارای حالت چالش رئیس است تیغه استلا در 24 می برای بازیکنان PS5 منتشر خواهد شد. همانطور که در وبلاگ پلی استیشن توضیح داده شده است، بازیکنان با تمام 19 رئیس مبارزه خواهند کرد، اما باید قبل از شکست آنها را شکست داد.

بازیکنان می توانند از وسایل خود استفاده کنند یا از بین ساخت های از پیش تعیین شده انتخاب کنند. Minimum یک “چالش واقعی” را ارائه می دهد در حالی که Maximum مهارت ها و آمار شما را افزایش می دهد تا بازی را آسان تر کند. هنگامی که یک چالش را کامل کردید، می توانید عملکرد خود را مشاهده کنید، از جمله زمان صرف شده، لوازم استفاده شده، شکست و جاخالی دادن. علاوه بر این، تکمیل داستان حالت سخت را برای چالش های رئیس باز می کند.

تکمیل حالت در حالت عادی یا بالاتر، یک لباس جدید Neurolink را باز می کند، اما می توانید دو لباس نانوی دیگر (kunoichi سفید و سیاه) را نیز مجهز کنید. این به‌روزرسانی همچنین نوید تغییرات کیفیت زندگی را می‌دهد، مانند همیشه نشان دادن قطب‌نما در HUD شما و قفل شدن خودکار روی دشمنان پس از استفاده از یک حمله دامنه‌دار قبل از بازگشت به غوغا. پس از انتشار پچ، منتظر جزئیات بیشتر باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید