ویدیوی پشت صحنه Stellar Blade درباره الهام، چالش ها و طراحی نایتیبا صحبت می کند.


با شیفت به بالا تیغه استلا تا دو هفته دیگر، یک ویدیوی جدید از پشت صحنه را منتشر خواهیم کرد که در آن فرآیندهای مختلف پشت این توسعه توضیح داده می شود. کارگردان کیم هیون تائه فاش کرد که از اعتصاب تاکسی الهام گرفته است. از آنجایی که ماشین‌ها جایگزین مشاغل می‌شد، او به این فکر می‌کرد که اگر انسان‌ها جایگزین شوند چه اتفاقی می‌افتد.

در این داستان، شکل زندگی ناشناخته ای به نام نیتیبا به زمین حمله می کند و بشریت را مجبور می کند به فضا پناه ببرد. ایو، یکی از اعضای جوخه هوابرد، با لیلی، متخصص مهندسی، و آدام که سال‌ها در زمین زنده مانده است، برای مبارزه با نیتیبا همکاری می‌کند. هنگام طراحی شخصیت ها، Shift Up روی خرید و اسکن لباس مدل ها تمرکز کرد تا “چیزی با کیفیت بالاتر و تصاویر واقعی تر ایجاد کند.”

ماهیت تقریباً عدم وجود بازی‌های کنسولی در کره جنوبی در مقایسه با بازی‌های موبایلی غالب‌تر، چالشی را به وجود آورد. نگرانی هایی در مورد موفقیت این پروژه وجود داشت، اما با پیشرفت توسعه، تیم جاه طلب تر شد.

Hyuntae همچنین در مورد ایجاد Nightiva و برجسته کردن ناراحتی خود با طراحی آن صحبت می کند. Shift Up طراح هیولا Jang Hee-chul را استخدام کرده است که روی کار Bong Joon-ho کار کرده است. میزبان، برای به اشتراک گذاشتن دانش خود

تیغه استلا در تاریخ 26 آوریل برای PS5 منتشر خواهد شد و قسمت دوم پشت صحنه این مجموعه به زودی منتشر خواهد شد، پس برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید