داستان جزئیات تریلر SteamWorld Heist 2 Deep Dive، نقشه جهان، نبردهای کشتی و موارد دیگر


از زمان معرفی خود در ماه گذشته، Thunderful جزئیات جدید زیر را به اشتراک گذاشته است: دزدی دنیای بخار ۲ بسیاری از آن به لطف تریلر جدید Deep Dive، در کلیپ های نسبتاً ثابت فاش شده است. به دنبال تریلر قبلی Deep Dive که جزئیات مبارزات، سیستم شغلی بازی و موارد دیگر را شرح می داد، این تریلر جدید حتی بیشتر به داستان، جهان و موارد دیگر RPG تاکتیکی می پردازد.

دزدی دنیای بخار ۲ داستان فیلم بر روی قطعات یک سیاره متلاشی شده است که اقیانوسی بر آن تسلط دارد. ربات‌های بخاری که روی شارد زندگی می‌کنند برای عملکرد به آب از اقیانوس نیاز دارند، اما اقیانوس در حال آلوده شدن است و نگرانی‌هایی را ایجاد می‌کند. در این محیط، بازیکنان نقش کاپیتان کوئینسی لیوی را بر عهده می گیرند و با همراهانش دیزی و وسلی به سفر می پردازند و به آن ها اجازه می دهد تا با استخدام، ارتقاء بخرند و جهان را کشف کنند. .

راستی، دزدی دنیای بخار ۲ به بازیکنان یک نقشه جهانی گسترده ارائه می شود که می توانند آزادانه در آن کاوش کنند. بازیکنان که به عنوان یک جهان فراگیر ارائه می شوند، می توانند از کشتی های خود برای عبور از نقشه استفاده کنند. البته، این با بسیاری از مکانیک های اضافی همراه است. اولاً، اکتشاف اقیانوس همراه با بخش‌های مختلف نقشه است که دشمنان، تهدیدات و غیره متفاوتی را به همراه دارند.

مبارزات دریایی به‌طور برجسته‌ای به نمایش گذاشته می‌شود و به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا بر خلاف مبارزات تاکتیکی نوبتی سنتی بازی، با طیف گسترده‌ای از کشتی‌های نیروی دریایی سلطنتی در رویارویی‌های بی‌درنگ مقابله کنند. با پیشرفت بیشتر در بازی و کشف دنیاهای بیشتر، قادر خواهید بود قفل کشتی خود را باز کنید و ارتقا دهید، مانند سلاح های بهتر و پوشش زرهی، و توانایی کاوش در مناطق زیر آب.

برای جزئیات بیشتر تریلر زیر را ببینید.

دزدی دنیای بخار ۲ این بازی در تاریخ 8 آگوست برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC منتشر خواهد شد. همچنین در هنگام راه اندازی در Game Pass در دسترس خواهد بود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید