تریلر SteamWorld Build Accolades تحسین منتقدان را برجسته می کند، به روز رسانی های بیشتری در سال 2024 ارائه می شود


انتشارات Thunderful تریلر جدیدی از The Station منتشر کرده است. ساخت SteamWorld، به تمجید انتقادی از شهرسازان تاکید می کند. آن را در زیر بررسی کنید. این عنوان در حال حاضر برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5، PC و Nintendo Switch در دسترس است.

بر اساس سریال محبوب Space Western، ساخت SteamWorld داستان، چندین لوکوموتیو بخار را به تصویر می‌کشد که شهری را در بیابانی برهوت می‌سازند و به دنبال راهی برای فرار از هرج و مرج جهان هستند. آنها با توسعه معادن نزدیک، فناوری باستانی گمشده ای را کشف می کنند که به آنها در تلاش هایشان کمک می کند. البته، ابتدا باید یک شهر بسازید و ضمن جذب معدنچیان، مهندسان و سایر ساکنان، نیازهای آنها را برطرف کنید.

علاوه بر این، ساخت SteamWorld ویژگی های بخش معدن زندانبان– شما باید با مکانیسم های مشابه، دفاع و تله در برابر دشمنان خود بسازید. برای بررسی اینجا را کلیک کنید.

به‌روزرسانی جدید Jingle Bolts منتشر شده است تا شهرسازان را به روح تعطیلات برساند، اما به‌روزرسانی‌های بیشتری در سال 2024 ارائه می‌شود که نوید «تنوع و سرگرمی بیشتر» را می‌دهد. Station و Thunderful در سال آینده جزئیات بیشتری را به اشتراک خواهند گذاشت، پس با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید