تریلر Steam Winter Sale 2023 منتشر شد که از 21 دسامبر شروع می شود


Valve تریلر جدیدی را به مناسبت فروش زمستانی استیم منتشر کرده است. فروش از 21 دسامبر آغاز می شود و تا 4 ژانویه با تخفیف های عمده بر روی بازی های ویژه، با تعداد قابل توجهی از عناوین رایانه های شخصی با قیمت های پایین در دسترس است. تریلر زیر را تماشا کنید.

با توجه به تریلر، بازی هایی که می توانید انتظار داشته باشید با قیمت های تخفیف دیده شوید عبارتند از: The Hunter: Call of the Wild، The Witcher 3: Wild Hunt، بازسازی بیت نبرد، رضایت، مهمانی ضربه زدن، قلعه کوتوله ها، شبیه ساز کامیون یورو 2، قلب اتمی، Starship Troopers: Extermination، دنیای جدید، AEW: برای همیشه بجنگ، فانک سایبری بمب راش، جلو، و تام کلنسی Rainbow Six Siege.

در پایان تریلر، زنونوت 2 و terra invicta به عناوین معروفی مانند استراتژی مثلث، توهین به مقدسات 2، و سلسته. اگر گرافیک را دنبال کنید، دروازه بالدر 3 ممکن است بتوانید در حین فروش با تخفیف خرید کنید.

Steam Winter Sale همچنین با اعلام برندگان جایزه Steam در دسته‌هایی مانند بازی سال، Labor of Love و بهترین موسیقی متن، عرضه‌های اصلی بازی‌های ویدیویی را در سال 2023 جشن خواهد گرفت.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید