Steam Search اکنون به کاربران اجازه می دهد تا به طور مستقیم امتیازات، توسعه دهندگان، ژانرها یا دسته ها را جستجو کنند


Valve به‌روزرسانی جدید پشت صحنه فروشگاه Steam خود را منتشر کرده است. این بار، تمرکز بر بهبود عملکرد جستجو است. به عنوان بخشی از به‌روزرسانی، بازیکنان اکنون می‌توانند مستقیماً برچسب‌ها، دسته‌ها، توسعه‌دهندگان، ناشران، فرنچایزها و موارد دیگر را علاوه بر عناوین بازی جستجو کنند.

مثال هایی که توسط Steam ارائه شده است، از جمله امکان جستجوی مستقیم جنگ ستارگان از نو فاینال فانتزی نیازی به نوشتن نام بازی های فردی نیست. بازیکنان می توانند Bethesda، دسته بندی هایی مانند Free to Play و برچسب هایی مانند Survival و Zombies را جستجو کنند.

با توجه به پستی که جزئیات به روز رسانی را ارائه می دهد، اکنون ویژگی جستجو برای کاهش اشتباهات تایپی که کاربران ممکن است انجام دهند، بهتر پشتیبانی می شود.مثال ارائه شده در پست نشان می دهد که نتایج جستجوی “hgwart” را با موفقیت ارائه می کند. میراث هاگوارتز.

Valve مدت زیادی است که روی بهبود مجموعه ویژگی های عمومی Steam کار می کند. یکی دیگر از آپدیت‌های اخیر ماه گذشته، شاهد بازنگری کلی کلاینت رایانه‌های شخصی Steam در داخل بازی بود و بسیاری از ویژگی‌های جدید و بهبودهای بیشتری را در تجربه کاربری مشتری به ارمغان آورد.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید