Steam با آخرین به‌روزرسانی بتا، همپوشانی درون بازی را اصلاح می‌کند


استیم به‌روزرسانی بزرگی را برای مشتری دسکتاپ Steam PC خود اعلام کرده است. این به‌روزرسانی که اکنون در نسخه بتای Steam Client در دسترس است، شامل ویژگی‌های جدید و بهبودهای کلی در تجربه دسکتاپ Steam است.

بسیاری از بهبودها در زیر هود هستند، اما تغییرات جزئی در سرتاسر Steam Desktop Client رخ داده است، از جمله ظاهر به روز شده برای چندین دکمه، منو و فونت در سراسر Steam UI.

واضح ترین تغییر برای Steam، پوشش جدید درون بازی است. پوشش دارای یک رابط کاربری کاملاً جدید است که حول نوار ابزار جدیدی می چرخد ​​که دسترسی به گزینه هایی مانند چت دوستان، پیشرفت دستاوردها، راهنماها و موارد دیگر را فراهم می کند.

پوشش جدید درون بازی همچنین دارای ویژگی جدیدی به نام قابلیت یادداشت برداری در حین بازی است. این یادداشت ها در هر بازی ذخیره می شوند و بازیکنان می توانند چندین یادداشت در هر بازی ایجاد کنند. یادداشت ها در حالت آفلاین نیز در دسترس هستند. بازیکنان همچنین می‌توانند پنجره‌ها را از روی هم‌پوشانی پین کنند تا همیشه در بازی، از جمله یادداشت‌ها، قابل مشاهده باشند.

تغییرات دیگر شامل به‌روزرسانی‌های اعلان‌های Steam و نحوه عملکرد مدیر اسکرین شات است. بخش عمده‌ای از به‌روزرسانی‌ها این است که چگونه استیم به‌روزرسانی‌ها را بین کلاینت دسکتاپ Steam، حالت تصویر بزرگ و دک‌های استیم مدیریت می‌کند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *