steam deck 3

یک عرشه بخار مجهز به نمایشگر EL ارگانیک “بیشتر از آنچه مردم فکر می کنند زمان می برد”


علیرغم موفقیت Steam Deck، Valve برای صحبت در مورد ارتقاء سیستم در آینده مردد است، حتی تا آنجا پیش می رود که به طور بالقوه دارای یک Steam Deck با نمایشگر OLED است. این شرکت به دنبال راه هایی برای بهبود صفحه نمایش Steam Deck است، اما یک OLED قرار می دهد. نمایش در سخت افزار فعلی پیچیده تر از یک تعویض صفحه نمایش ساده است.

گریفیس در مصاحبه با PCGamer گفت: “اما در واقع، صفحه نمایش هسته اصلی دستگاه است. همه چیز به آن چسبانده شده است. اگر در مورد دستگاهی به این کوچکی صحبت می کنید، اساساً همه چیز حول همه چیز طراحی شده است. بیشتر از آن چیزی که فکر می کنید، فکر می کنم خیلی زیاد خواهد بود. از کار […] من فکر نمی کنم ما چیزی را تخفیف دهیم. اما این ایده که شما فقط می‌توانید در یک صفحه جدید جابه‌جا شوید و کار با آن تمام شود، برای تحقق بخشیدن به چیزی بیش از این نیاز دارد. ”

در مورد برخی از ویژگی‌های مربوط به صفحه نمایش Steam Deck، مانند توانایی تغییر نرخ تازه‌سازی و توانایی کاهش نور پس‌زمینه، گریفیس گفت که این موارد قطعاً با نمایشگر OLED امکان‌پذیر است.

گریفیس می گوید: «این چیزی است که باید از قبل برای آن برنامه ریزی کنید. “وقتی روی این کار کار می کردم، [IPS LCD] حتی اگر تغییر نرخ به‌روزرسانی در هنگام راه‌اندازی آماده نبود، ما مطمئن شده‌ایم که این موارد پشتیبانی می‌شوند. واقعاً برای ما مهم بود که از همه اینها حمایت شود. بنابراین هنگام ارزیابی و انتخاب گزینه های ممکن باید این را در نظر داشته باشید. اما هیچ مشکلی با LCD و OLED، فناوری های مختلف صفحه نمایش وجود ندارد. این در مورد نحوه طراحی کل سیستم و آنچه بین صفحه نمایش و SOC (سیستم روی تراشه) قرار دارد، است. ”

Valve یک سالگی Steam Deck را با اولین تخفیف از زمان عرضه دستگاه جشن می گیرد. Deck Steam که در حال حاضر با 10 درصد تخفیف در تمامی نسخه ها در دسترس است، به روز رسانی جدیدی را نیز دریافت کرده است که به کاربران امکان می دهد انیمیشن بوت را تغییر دهند.نویسنده: Shunal Doke