عرشه‌های Steam در به‌روزرسانی‌های آینده، فضای اشغال شده توسط کش‌های سایه‌بان از پیش ساخته شده را کاهش می‌دهند


در به‌روزرسانی‌ای که قرار است در آینده منتشر شود، Steam Deck فضای اشغال شده توسط فایل‌های کش سایه‌زن را برای بازی‌های مختلف کاهش می‌دهد. فورونیکس گزارش می دهد که حجم فایل حدود 60 درصد کاهش می یابد و فضای قابل توجهی به پخش کننده باز می گردد.

این تغییر برای به‌روزرسانی Mesa 23.1 برنامه‌ریزی شده است و تغییراتی را در درایور ویدیوی منبع باز مورد استفاده توسط Steam Deck ایجاد می‌کند. این تغییرات با مشارکت شرکت های بزرگی مانند Valve، AMD، Intel و Microsoft انجام شده است.

به گفته PCGamer، توسعه دهنده Steam Deck، Pierre-Loup Griffais، گفت که Valve مایل است این تغییرات را در Steam Deck و نحوه کار با کش های از پیش ساخته شده سایه زن معرفی کند. من بررسی کردم که آیا

گریفیس از کاربران خواست تا انتظارات خود را کاهش دهند، زیرا تغییر کش سایه بان هیچ تاثیری بر انبار ویدیوی رمزگذاری شده نخواهد داشت. -فرآیند کش در Steam Deck UI.

Steam Deck طرفداران زیادی دارد و گزارش اخیر نشان می دهد که 73 بازی از 100 بازی برتر استیم توسط پلتفرم های بازی دستی پشتیبانی می شوند. Valve همچنین اخیرا لیستی از 20 بازی پربازدید در Steam Deck را منتشر کرده است. میراث هاگوارتز، حلقه بزرگ، و دره ستاره ای.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *