Asus ROG Ally رقیب Steam Deck در 11 مه راه اندازی می شود


ایسوس جزئیات جدیدی را در مورد رایانه های شخصی بازی دستی ROG Ally خود، از جمله تاریخ عرضه 11 می، فاش کرده است. این شرکت در یک بیانیه مطبوعاتی فاش کرد که ROG Ally بر روی پردازنده های جدید سری Ryzen Z1 AMD با گرافیک RDNA3 اجرا خواهد شد.

خنک نگه داشتن ROG Ally سیستم حرارتی انحصاری Zero Gravity ROG است. این دستگاه از یک سیستم فن دوگانه با پره های هیت سینک نازک و لوله های حرارتی با اصطکاک بالا بهره می برد. این رایانه شخصی بازی دستی همچنین دارای صفحه نمایش 1080p با نرخ رفرش 120 هرتز، پشتیبانی از AMD FreeSync Premium و حداکثر روشنایی 500 نیت است.

ROG Ally بر روی ویندوز 11 اجرا می شود، بنابراین اساساً هیچ حدس و گمانی در مورد اینکه آیا بازی بر روی آن پلتفرم اجرا می شود وجود ندارد. Steam Deck دارای یک اکوسیستم کامل است که حول تعیین اینکه آیا یک بازی بر روی یک پلتفرم اجرا می شود یا نه می چرخد، اما ROG Ally لازم نیست نگران این جنبه باشد.

برای آسان‌تر کردن ناوبری در ویندوز 11، ROG Ally دارای نسخه ویژه نرم‌افزار انحصاری Armory Crate ایسوس است. Armory Crate نه تنها پیمایش در کتابخانه بازی شما را آسان‌تر می‌کند، بلکه به کاربران امکان دسترسی سریع به کلیدهای عملکرد، نرم‌افزار نظارت درون بازی و پشتیبانی Aura Sync را می‌دهد.

Asus ROG Ally همچنین همراه با یک آزمایش 90 روزه Xbox Game Pass Ultimate برای برجسته کردن بیشتر پشتیبانی از ویندوز 11 ارائه می شود.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید