وضعیت بازی برای 31 ژانویه تنظیم شده است


بر اساس اطلاعاتی که اخیرا منتشر شده است، سونی یک نمایش جدید از وضعیت بازی را اعلام کرده است. این چهارشنبه، 31 ژانویه ساعت 2 بعد از ظهر PT برای اولین بار پخش خواهد شد. این نمایشگاه بیش از 40 دقیقه طول خواهد کشید و همانطور که سونی در توییتی تایید کرد، جزئیات جدیدی در مورد بیش از 15 بازی آینده ارائه خواهد شد، از جمله: ظهور رونین و تیغه استلا. علاوه بر بازی‌هایی که برای عرضه در سال جاری برنامه‌ریزی شده‌اند، می‌توانید منتظر عناوین PS5 و PS VR2 نیز باشید که قرار است «در سال ۲۰۲۴ و بعد از آن» عرضه شوند.

نشت اخیر ادعا می کند که سرگردانی مرگ 2 همچنین در State of Play نمایش داده خواهد شد و گفته می شود سونی قصد دارد عنوان کامل بازی را به شرح زیر معرفی کند: Death Stranding 2: On the Beach.در همین حال، استودیو فایروالک کنکوردسال گذشته اعلام شد، همچنین به طور کامل منتشر خواهد شد.

گفته می شود سایر اطلاعیه های جدید در این نمایشگاه شامل موارد جدید منحصر به فرد VR می شود مترو بازی برای PS5 و PC منتشر شده است تا سحر، و جدید نسل های صوتی رهایی. از سوی دیگر، فاینال فانتزی 7 تولد دوباره، یهودا، و تپه خاموش 2 با توجه به درز ذکر شده، همچنین بخشی از ترکیب خواهد بود.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید