بر اساس کیت مطبوعاتی فاش شده، تریلر State of Decay 3 در نمایشگاه ایکس باکس گیمز منتشر شد.


آزمایشگاه مرده دوران فروپاشی 3Undead Labs از سال 2020 به سختی به‌روزرسانی نشده است، اما تریلر جدیدی در نمایشگاه بازی‌های Xbox در 9 ژوئن منتشر خواهد شد. همانطور که توسط Gematsu کشف شد، یک کیت مطبوعاتی تایید کننده این موضوع در دسته مشاغل وب سایت رسمی Undead Labs قرار گرفت. از آن زمان این صفحه حذف شده است.

همچنین به نظر می رسد این استودیو در حال اصلاح تصویر برند خود با لوگوی جدید با کلید اسکلت با پس زمینه ساعت شنی است. در کیت مطبوعاتی، فیلیپ هولت، رئیس استودیو گفت: «ما می‌خواهیم به سازندگانی که کار می‌کنیم، هویتی مشترک بدهیم که فراتر از زامبی‌ها است». رئیس ستاد ویکی اورتز افزود: “ما احساس کردیم که زمان مناسبی برای نشان دادن رشد و تغییر ما بوده است.”

Xbox Game Showcase امروز ساعت 10 صبح به وقت محلی آغاز می شود و به مدت دو ساعت ادامه خواهد داشت و طبق گزارش ها 30 بازی در آن حضور دارند. عناوین شایعه شده عبارتند از: دنده 6، DOOM: Dark Ages و تاریک کاملعنوان اولین پارتی در جریان نمایشگاه اعلام شد و گفته می شود که سایه انداخته شده است. بلافاصله پس از آن، call of duty black ops 6 مستقیمی پخش خواهد شد که عمیقاً به عنوان بعدی این فرنچایز می پردازد.

پادکست رسمی ایکس باکس که از 10 ژوئن شروع می‌شود و تا آخر هفته ادامه می‌یابد، دارای قسمت‌های ویژه‌ای خواهد بود که عمیق‌تر به عناوین اعلام‌شده می‌رود. در ضمن، منتظر به روز رسانی ها باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید