State of Decay 3 ممکن است در نظر داشته باشد در سال 2025 منتشر شود – شایعه


دوران فروپاشی 3 یکی از عناوین فرست پارتی مایکروسافت بود که در نمایشگاه Xbox Game Showcase در اوایل این ماه به نمایش درآمد، اما در حالی که اولین نگاه خود را به ظاهر واقعی بازی در داخل موتور آن داشتیم، هیچ گیم پلی واقعی ندیدیم. علاوه بر این، نه مایکروسافت و نه توسعه دهنده Undead Labs تاریخ یا بازه زمانی انتشار بازی را اعلام نکردند.

با این حال، ممکن است برخی جزئیات در مورد دومی فاش شده باشد. در یکی از قسمت‌های اخیر پادکست ایکس‌باکس دو، روزنامه‌نگار Jez Corden ادعا کرد که طبق شنیده‌هایش، Undead Labs و مایکروسافت قصد دارند در سال ۲۰۲۵ عرضه شوند. دوران فروپاشی 3البته، با توجه به اینکه تاریخ انتشار بازی در سال 2025 اعلام نشده است، می توانید تصور کنید افرادی که روی بازی کار می کنند کاملاً از اعتماد به نفس برخوردار نیستند. با این حال، به ما می گویند که در حال حاضر این یک طرح داخلی است.

در هر صورت، سال 2025 از نظر عرضه‌های شخص اول، سال خوبی برای مایکروسافت است. قرار است سال آینده چندین بازی بزرگ منتشر شود. DOOM: Dark Age، Fable، و جنوب نیمه شبدر گزارش های اخیر، Gears of War: E-Day همچنین این احتمال وجود دارد که در سال 2025 منتشر شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید