State of Decay 3 نسبت به نسخه قبلی خود تصاویری بهتر و عناصر روایی سنگین تری دارد – شایعه


ما در حال شمارش معکوس برای برخی از مورد انتظارترین نمایشگاه های صنعت بازی هستیم، از جمله، اما نه محدود به نمایشگاه Xbox Games در 9 ژوئن. مایکروسافت نگفته است که چه چیزی را باید انتظار داشت، اما مدتی است که شایعاتی در مورد معرفی بعدی آن منتشر شده است. دنده 6 و به طور بالقوه حتی تاریک کامل.

آزمایشگاه مرده دوران فروپاشی 3 Jez Corden از Windows Central اشاره کرده است که این عنوان به نمایش گذاشته خواهد شد و “منابع موثق” می گویند که این عنوان مشابه دیگری است که برای اولین بار در سال 2020 معرفی شد. گزارش شده است. دوران فروپاشی 2 (ارائه بصری “توجه بیشتری را به خود جلب کرد”). همچنین گزارش شده است که بازی تاکید بیشتری بر عناصر روایی خواهد داشت تا مردم را در دنیای بازی غرق کند.

شاید یکی از ویژگی‌های امیدوارکننده‌تر، توانایی «ادغام داستان‌های پس‌زمینه تک‌تک اعضای جامعه در گیم‌پلی به صورت شهودی‌تر باشد، و آزمایش‌ها را تأثیرگذارتر و همه‌جانبه‌تر کند». چقدر؟ حالت فروپاشی 2 در حالی که در ابتدا به عنوان یک پیشرفت جزئی نسبت به نسخه قبلی خود دیده می شد، ادامه آن مطمئناً خود را متمایز می کند.

دوران فروپاشی 3 تاریخ انتشار مشخص نشده است، اما برای Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد. مت بوتی، رئیس استودیوی بازی‌سازی ایکس‌باکس، سال گذشته «با احتیاط» مطمئن بود که در گیم‌پلی یک فرو رفتن عمیق وجود خواهد داشت. تاریک کامل تا اواخر سال 2024. منتظر به‌روزرسانی‌های بیشتر باشید و امیدواریم در ویترین رونمایی کامل شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید