به گفته Undead Labs، State of Decay 3 دارای یک “جهان باز بسیار بزرگتر و واقعاً مشترک” خواهد بود.


پس از یک وقفه طولانی در توسعه، آزمایشگاه Undead دوران فروپاشی 3 تریلر جدیدی در نمایشگاه بازی های ایکس باکس منتشر شد. اگرچه در داخل موتور، بسیاری از موضوعاتی که دنباله را تشکیل می دهند، آشکار شده اند. چیزی که ممکن است بلافاصله آشکار نباشد این است که “بسیار بزرگتر” است و “دنیای باز واقعاً مشترک” را ارائه می دهد.

فیلیپ هولت، مدیر استودیو و مدیر محصول، به Xbox Wire گفت: «اولین چیزی که می‌خواهم همه آن را بردارند این است [from the trailer] نکته قابل توجه این است که چهار شخصیت بازیکن وجود دارد که سه نفر از آنها از نقاط مختلف جهان شروع می کنند. این بدان معنی است که ما فقط با هم سفر نمی کنیم، بلکه به ایده تجربه مشترک جهان اشاره می کنیم، و محدودیت های توانایی ما برای سفر مستقل بسیار گسترده تر از بازی قبلی است. دوران فروپاشی 2. ”

جالب اینجاست که این بازی با Obsidian Entertainment برای دنیایی مشترک همکاری کرده است.عنوان دومی یک عنوان جعبه شنی بقا است. زمیناز همان فناوری ذخیره سازی مشترک توسعه یافته توسط Undead Labs استفاده می کند. هولت همچنین اشاره کرد که با وجود اینکه تریلر در موتور است، همه دارایی ها در بازی هستند و از یک چیز رندر شده اند. همچنین بیان می کند که بازیکنان ممکن است در طول بازی Co-op با چنین رویدادهایی روبرو شوند.

ما می‌خواستیم یک ایده مشخص از اینکه بازی چگونه خواهد بود ارائه دهیم، اما همچنین می‌خواستیم داستانی را تعریف کنیم.»

دوران فروپاشی 3 تاریخ انتشار مشخص نشده است، اما برای Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد. همچنین از روز اول در Game Pass در دسترس خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید