نظرات اخیر کاربران Steam Starfield به “بیشتر منفی” کاهش یافته است


جای تعجب نیست که وقتی بازی تغییرات ناخواسته ای ایجاد می کند یا مورد واکنش قرار می گیرد، نظرات کاربران منفی می شود. با این حال، استودیو بازی Bethesda میدان ستاره، نظرات کاربران Steam آن از زمان انتشار به تدریج کاهش یافته است.

از 7540 بررسی اخیر، تنها 28 درصد مثبت بودند و پاسخ «بیشتر منفی» داشتند. تنها 64 درصد از نظرات کاربران مثبت بودند و پاسخ کلی متفاوت بود. تعداد بازیکنان به همان اندازه نگران کننده بود و به 14900 بازیکن همزمان در یک دوره 24 ساعته رسید. The Elder Scrolls 5: Skyrim Special Edition 29092 و سقوط 4 در 20679.

میدان ستاره از نوامبر این نگرانی وجود داشت که تعداد بازیکنان همزمان اوج کمتر از نسخه قبلی خود باشد. هجوم نقدهای منفی اخیر ممکن است به دلیل پاسخ بحث برانگیز پشتیبانی مشتریان Bethesda باشد، اما برخی نیز از طراحی جهانی، بارگذاری صفحه نمایش و نوشتن شکایت کرده اند. افراد بسیار کمی هستند.

میدان ستاره این نسخه که در Xbox Series X/S و PC موجود است، پس از انتشار با واکنش مثبت منتقدان مواجه شد (به بررسی ما مراجعه کنید). سال گذشته بیش از 13 میلیون بازیکن شاهد بودیم، و Bethesda در حال کار بر روی تنظیمات جدید بازی و روش‌های حرکتی است، در حالی که جزئیاتی را برای اولین بسط خود ارائه می‌کند. فضای متلاشی شده.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید