Starfield

صفحه پشتیبانی رسمی استارفیلد فعال می شود و نیمه اول راه اندازی 2023 تکرار می شود


اگر مایکروسافت و بتسدا طبق برنامه پیش بروند، میدان ستاره در این مرحله باید نزدیک به دو ماه بیرون می آمد. با این حال، تاخیر بسیار رایج است، به خصوص برای عناوین بزرگ. میدان ستاره از راه اندازی آن در نوامبر 2022 که قبلا اعلام شده بود تا نیمه اول سال 2023 به تعویق افتاده است. از زمان اعلام آن ماه ها پیش، چند به روز رسانی دیگر برای RPG سفر فضایی مورد انتظار وجود داشته است، اما به نظر می رسد که هنوز ادامه دارد. پنجره راه اندازی مورد نظر را ردیابی کنید.

درست است استارفیلد صفحه پشتیبانی رسمی اخیراً منتشر شده است. اگرچه لزوماً مختص خود نسخه قریب الوقوع نیست، اما سؤالات متداول در صفحه پشتیبانی به پنجره راه اندازی بازی اشاره می کند. صفحه می گوید:میدان ستاره در اوایل سال 2023 به طور انحصاری برای Xbox Series X|S و PC عرضه می شود. ”

البته این بدان معنا نیست که احتمال تاخیر بیشتر وجود ندارد. شما نمی توانید روی تاخیر شرط بندی کنید. امیدوارم اطلاعات دقیق تری کسب کنید.

در همین حال، در چند ماه آینده شاهد عرضه‌های اصلی دیگری برای ایکس‌باکس خواهیم بود. سقوط قرمز علاوه بر این، قرار است در نیمه اول سال 2023 منتشر شود. Forza Motorsport برای زمانی در بهار برنامه ریزی شده است.نویسنده: Shubhankar Parijat