اولین Hotfix Starfield به چندین باگ رسیدگی می‌کند که کوئست‌ها را مسدود می‌کنند


Bethesda می‌گوید که به‌روزرسانی‌ها را مرتباً منتشر می‌کند میدان ستاره هدف آن افزودن برخی بهبودهای کیفیت زندگی و ویژگی‌های درخواستی جامعه (از جمله پشتیبانی از DLSS) است، اما قبل از آن، توسعه‌دهندگان برخی از ویژگی‌های درون بازی را اضافه کرده‌اند. ما یک Hotfix کوچک منتشر کرده‌ایم که یک باگ مهم را برطرف می‌کند.

این Hotfix یک به‌روزرسانی نسبتاً کوچک است، اما اگر با اشکالی روبرو هستید که مانع پیشرفت شما در مأموریت‌های خاص در RPG علمی تخیلی شما می‌شود، از رسیدن آن خوشحال خواهید شد. به طور خاص، این به‌روزرسانی باگی را برطرف می‌کند که از پیشرفت ماموریت‌های «All That Money Can Buy» و «Shadows in Neon» جلوگیری می‌کرد و همچنین باگی که باعث می‌شد پس از اتمام بازی، تلاش «Into the Unknown» ناپدید شود. Masu.

در همین حال، Bethesda می‌گوید که این به‌روزرسانی ثبات و عملکرد «متفاوت» را نیز به ارمغان می‌آورد، از جمله خرابی‌های کمتر و نرخ فریم بالاتر، و همچنین ثبات بهبود یافته برای نصب در Xbox. لطفاً یادداشت های به روز رسانی زیر را بررسی کنید.

میدان ستاره در Xbox Series X/S و PC موجود است. با بیش از 6 میلیون بازیکن، این بزرگترین راه اندازی Bethesda در تاریخ است. بررسی ما از بازی را اینجا بخوانید. امتیاز 10/10 است.

نکات مربوط به به روز رسانی 1.7.29:

عملکرد و ثبات

  • Xbox Series X|S بهبود پایداری نصب
  • بهبودهای پایداری و عملکرد مختلفی برای کاهش خرابی ها و بهبود نرخ فریم انجام شده است.

جستجو

  • هر چیزی که با پول می توان خرید: مشکلی که در آن فعالیت بازیکن می‌تواند باعث مسدودکننده‌های جستجو شود، رفع شد.
  • به ناشناخته: رفع مشکلی که در آن ماموریت‌ها گاهی اوقات پس از اتمام بازی ناپدید می‌شدند.
  • سایه نئون: مشکلی که در آن فعالیت بازیکن می‌تواند باعث مسدودکننده‌های جستجو شود، رفع شد.



نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *