نرخ فریم کنسول Starfield قبل از راه اندازی اعلام شد، Xbox Boss تضمین می کند


مایکروسافت و بتسدا یک هفته کبودی پس از راه اندازی فاجعه بار خود داشتند.سقوط قرمز، بازی تیراندازی اول شخص جهان باز Arkane Austin به شدت مورد انتقاد منتقدان و بینندگان قرار گرفته است زیرا در همه زمینه ها با مشکلاتی مواجه شده است. هر دو شرکت بدون شک درس هایی از کل این مصیبت آموخته اند. به عنوان مثال، داشتن ارتباط واضح قبل از راه اندازی در مورد جزئیات مهم مرتبط با عملکرد.

یاسقوط قرمزاندکی قبل از راه اندازی اعلام شد که حالت 60 FPS در هنگام راه اندازی نخواهد داشت، اما تا آن زمان فرض بر این بود که این حالت نخواهد داشت.میدان ستاره، اما مایکروسافت مسائل را واضح تر بیان می کند.

در مصاحبه اخیر با Kinda Funny Games، در پاسخ به این سوال که آیا این شرکت به صراحت اهداف عملکرد RPG های علمی-تخیلی در Xbox Series X/S را قبل از عرضه در اواخر سال جاری تایید می کند، رئیس ایکس باکس، فیل اسپنسر، گفت: تایید کرد که این کار را خواهد کرد.

در همان مصاحبه، اسپنسر گفت که مایکروسافت کمک بهتری ارائه کرد. استارفیلدتوسعه پس از اکتساب Bethesda بیشتر استسقوط قرمزبیشتر بدانید.

مایکروسافت و بتسدا جزئیات جدیدی را در مورد این بازی اعلام کردند.میدان ستارهاز آنجایی که Direct برای 11 ژوئن برنامه ریزی شده است، نرخ فریم کنسول نیز در اینجا مورد بحث قرار می گیرد.

میدان ستارهدر تاریخ 6 سپتامبر برای Xbox Series X/S و PC عرضه می شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید