تاد هاوارد می‌گوید استارفیلد «حالت‌های نمایش دیگر» را در Xbox Series X/S دریافت خواهد کرد


سری Fallout با وجود مشکلات به‌روزرسانی نسل بعدی مورد توجه قرار می‌گیرد، اما Bethesda همچنان از آن پشتیبانی می‌کند میدان ستاره. RPG مسافرتی فضایی اولین بسط پولی خود را در پاییز امسال دریافت خواهد کرد. فضای متلاشی شدهو یک به‌روزرسانی در راه است که نقشه‌های شهر و «چند چیز عالی» را برای کشتی‌سازی اضافه می‌کند.

اما این همه ماجرا نیست. کارگردان تاد هاوارد در مصاحبه ای با Kinda Funny Games به طور معمول فاش کرد که تیم قصد دارد “حالت های نمایش دیگری” را برای بازیکنان Xbox Series X/S اضافه کند. نگاه کنید، نقشه‌ها و چیزهای دیگر… گزینه‌های گیم‌پلی که اضافه می‌کنیم… حالت‌های نمایش دیگری روی کنسول که مردم درخواست کرده‌اند… ما می‌خواهیم همه این کارها را انجام دهیم… کمی وقت داریم، اما ما هیجان زده هستیم که چیزی در آنجا به دست آوریم.”

میدان ستاره در حال حاضر با سرعت 30 فریم در ثانیه روی Xbox Series X/S اجرا می شود، اما زمانی که برای اولین بار معرفی شد بحث برانگیز بود. در آن زمان، هاوارد گفت که می‌تواند با همان سرعت «بسیار بالاتر» اجرا شود، در برخی موارد به 60 فریم در ثانیه می‌رسد، اما به دلیل اینکه توسعه‌دهندگان «انسجام» را در اولویت قرار داده‌اند، قفل شده است. شاید روش زیر را کشف کرده باشید. بهینه سازی تجربه خود را بهبود بخشید و 60 FPS (یا 45 FPS) را فعال کنید.

زمان مشخص خواهد کرد، پس لطفا منتظر آن باشید.در ضمن، بررسی ما را بررسی کنید میدان ستاره اینجا. همچنین در رایانه شخصی همراه با Xbox Series X/S موجود است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید