Starfield تنظیمات جدید گیم پلی، گزینه های کشتی سازی و موارد دیگر را در سال 2024 دریافت خواهد کرد


علاوه بر اعلام تعداد بازیکنان 13 میلیون نفر، میدان ستاره تا به امروز، استودیوی بازی سازی Bethesda برنامه های خود را پس از عرضه برای این عنوان در سال 2024 فاش کرده است. ما در حال حاضر “یک روش کاملا جدید برای انجام نقشه های سفر و شهر” را می بینیم و تقریباً هر شش هفته یک بار از فوریه به روز رسانی می کنیم. ویژگی ها و محتوای جدیدی برای بهبود کیفیت زندگی شما اضافه خواهد شد.

برخی از محتوای جدید شامل گزینه‌ها و تزئینات جدید کشتی‌سازی است و گزینه‌های جدید گیم‌پلی به شما این امکان را می‌دهند که تجربه خود را بیشتر سفارشی کنید. می توانید محموله، آسیب کشتی، اعتبار فروشنده، فاصله دسترسی محموله و موارد دیگر را تنظیم کنید. همچنین برخی از مکانیک‌ها و گزینه‌های بقای جدید را اضافه می‌کند تا نحوه تحمل درد را سفارشی کنید.

اگر این کافی نیست، میدان ستاره صادرکنندگان و کیت های ساخت جدید از اوایل سال آینده در دسترس خواهند بود. ایجاد (در یک پچ اخیر معرفی شده است) The Elder Scrolls 5: Skyrim Special Edition) پشتیبانی MOD تایید شد. منتظر جزئیات بیشتر در این مورد در ماه های آینده باشید.

میدان ستاره در Xbox Series X/S و PC موجود است. همچنین می توانید با Game Pass بازی کنید. بررسی ما را در اینجا بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید