Starfield در این ماه از AMD FSR 3 بر روی رایانه شخصی پشتیبانی می کند


در حالی که شایعات در حال پخش است، میدان ستاره استودیو Bethesda Game همچنان به اضافه کردن ویژگی‌های جدید به RPG فضاپیمایی ادامه می‌دهد، زیرا ممکن است برای PS5 نیز بیاید. AMD اعلام کرده است که پشتیبانی از FidelityFX Super Resolution 3 (FSR3) در اواخر این ماه برای بازیکنان رایانه شخصی ارائه می شود.

کاربران Steam می توانند از قبل از طریق شعبه بتا Steam هفته آینده این به روز رسانی را امتحان کنند. جالب اینجاست که پشتیبانی از FSR 3 قبل از “به روز رسانی برنامه ریزی شده” بعدی بازی آغاز می شود. شاید بتوان ویژگی های مهم تری نیز ارائه داد. میدان ستارهو همچنین تنظیمات گیم پلی جدیدی که قبلاً تأیید شده بود، از جمله گزینه های سخت تر برای بقا و کشتی سازی.

آخرین به روز رسانی Bethesda بزرگترین به روز رسانی این عنوان بود که بیش از 100 اصلاح و بهبود را اجرا کرد. علاوه بر رفع اشکال، ده ها نورپردازی مکان و سایه های تماس برای شخصیت ها، لباس ها و غیره نیز بهبود یافته است. برای جزئیات اینجا را بررسی کنید.

میدان ستاره در Xbox Series X/S و PC موجود است. از دسامبر 2023، بیش از 13 میلیون بازیکن و توسعه دهنده پولی دارد. فضای متلاشی شده، برای انتشار اواخر امسال برنامه ریزی شده است.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید