Starfield در سال 2024 ابزارهای کامل مودینگ را دریافت خواهد کرد


و میدان ستاره Modders قبلاً شروع به استفاده از ابزارهای در اختیار خود برای بهبود و اصلاح این RPG علمی تخیلی به روش های مختلف کرده اند. و البته، از آنجایی که این یک بازی RPG Bethesda است، هیجان زیادی در مورد آنچه ممکن است زمانی که مجموعه ابزارهای مودینگ کامل بازی در اختیار جامعه قرار گیرد، وجود دارد.

چه زمانی این اتفاق خواهد افتاد؟در مصاحبه اخیر با Famitsu، کارگردان Todd Howard به این موضوع اشاره کرد و اظهار داشت که ابزارهای مودینگ کاملی در دسترس هستند. میدان ستاره زمانی در سال 2024 در دسترس خواهد بود و به بازیکنان این امکان را می دهد که “هر کاری را انجام دهند.”

هاوارد می گوید: «زمانی که یک بازی به طور کامل از مدها پشتیبانی می کند، می توانید تقریباً هر کاری را انجام دهید، درست مانند عناوین قبلی. “این مد سال آینده در دسترس خواهد بود، و ما آنقدر آن را دوست داریم که می خواهیم آن را به شکلی بزرگ انجام دهیم.”

البته مودینگ همیشه بخش مهمی از عناوین استودیوی بازی سازی Bethesda بوده است. میدان ستاره هیچ تفاوتی از این نظر وجود ندارد. هاوارد قبلاً گفته بود که RPG علمی تخیلی “بهشت مددرها” خواهد بود، در حالی که پیت هاینز از Bethesda نیز پیشنهاد کرد که ابزارهای مودینگ بازی می توانند به بازیکنان اجازه دهند تا سیاره های کاملی را برای خود بسازند.

میدان ستاره هفته گذشته در سراسر جهان عرضه شد و شروع خوبی دارد. تعداد بازیکنان در حال حاضر از 6 میلیون نفر فراتر رفته است که آن را به بزرگترین راه اندازی در تاریخ Bethesda تبدیل کرده است و تعداد بازیکنان همزمان در روز انتشار به بیش از 1 میلیون نفر در همه پلتفرم ها رسید.

بررسی بازی ما به این بازی امتیاز 10/10 داد و گفت: میدان ستاره این ژانر و به طور کلی رسانه را به روش های بی شماری بالا برد، درست همانطور که بزرگ ترین اجداد آن که توسط Bethesda توسعه یافته بودند در آن روزگار انجام دادند. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

میدان ستاره در Xbox Series X/S و PC موجود است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *